300+ Exclusive recipes for AK Club Members. Join for FREE today!
Tails Leaderboard
Sainsbury’s £1.75 – Leaderboard
Website competitions LB
Join the AK Club

Join the Club

Lithuania

Jus sveikina Annabel Karmel 

Kūdikių bei vaikų mėgstamo skanaus, maistingo ir subalansuoto maisto namai.

Norint sukurti sveiką bei gardų patiekalą, reikia stengtis nuo pat pradžių. Annabel Karmel maistą mėgsta viso pasaulio kūdikiai, mažyliai bei vaikai.

Jau daugiau kaip 25 metus populiariausia D. Britanijos vaikų kulinarijos autorė padeda bei įkvepia milijonus šeimų ne tik džiaugtis skaniais patiekalais, bet ir užtikrinti, kad mūsų mažyliai augtų besimėgaudami sveiku bei visaverčiu maistu.

Annabel puikiai išmano tiek naminio maisto receptus, tiek ir paprastus iš anksto paruoštus subalansuotus patiekalus. Ja galite pasitikėti – ji privers jus ištarti „mmm“ kaskart, kai ragausite naują patiekalą.  Net išrankiausi valgytojai negali atsispirti šiam dieviškam maistui.

 

Ar žinojote?

  • Annabel parašė daugiau nei 43 receptų knygas, skirtas nėščiosioms, mažylių tėvams bei visai šeimai. Įsigyti jos knygų galite Annabel „Amazon“ svetainėje.
  • Pirmąją savo knygą, New Complete Baby & Toddler Meal Planner (liet. „Visapusiškas kūdikių bei mažylių mitybos planavimas“), Annabel išleido 1991 m., paskatinta prastų savo pačios kūdikio valgymo įpročių. Visame pasaulyje jau parduota daugiau nei 4 milijonai knygos egzempliorių. Ji išlieka populiariausia knyga apie kūdikių ir mažylių mitybą.
  • Annabel iš anksto paruoštų, subalansuotų patiekalų įvairovę įkvėpė jos populiariausios kulinarijos knygos receptai, kuriuos pamėgo daugybė vaikų bei šeimų visame pasaulyje.
  • Už Annabel indėlį į vaikų mitybą D. Britanijos Karalienės gimtadienio iškilmių metu Annabel įteiktas garbingas Member of the Order of the British Empire (MBE, liet. Britanijos imperijos ordinas) apdovanojimas.
  • Annabel kulinarijos knygoje aprašytų receptų ir iš anksto paruoštų patiekalų galima rasti viso pasaulio viešbučiuose, kurortuose ir oro linijose.

Lietuvoje Annabel Karmel gaminių galima įsigyti iš šio (šių) tiekėjo (-ų):