300+ Exclusive recipes for AK Club Members. Join for FREE today!
Tails Leaderboard
Sainsbury’s £1.75 – Leaderboard
Join the AK Club

Join the Club

Latvia (Latvija)

Laipni lūdzam Annabel Karmel

Šeit mājo garda, uzturvielām līdzsvarota pārtika mazuļiem un bērniem.

Vēlmi izvēlēties veselīgu un garšīgu ēdienu ir jāieaudzina jau no mazotnes, un Annabel Karmel gardos ēdienus iemīlējuši mazuļi, zīdaiņi un bērni visā pasaulē.

Jau vairāk nekā 25 gadus Lielbritānijas bērnu ēdienu recepšu autore numur viens palīdz un iedvesmo miljoniem ģimeņu baudīt gardākas maltītes, rūpējoties par to, lai mazuļi uzaugtu ar mīlestību pret veselīgu un pilnvērtīgu pārtiku.

Sākot ar gardām, mājās pagatavojamām receptēm un beidzot ar vienkāršiem, uzturvielām bagātiem, ātri pagatavojamiem risinājumiem, Annabela nodrošinās visu nepieciešamo gardai un veselīgai maltītei. Pat kaprīzākie ēdāji gardu muti notiesās viņas garšīgos ēdienus. 

Vai zinājāt?

  • Annabela ir sarakstījusi vairāk nekā 43 pavārgrāmatas, tai skaitā grāmatas maltītēm grūtniecēm, zīdaiņiem, mazuļiem un visai ģimenei. Lai iegādātos kādu no grāmatām, lūdzu, apmeklējiet Annabelas Amazon.
  • Annabelas pirmā pavārgrāmata New Complete Baby & Toddler Meal Planner (Jaunais mazuļu un zīdaiņu ēdienreižu plānotājs), tika publicēta 1991. gadā, bet grāmatas uzrakstīšanu iedvesmoja viņas izvēlīgais mazulis. Grāmata ir pārdota vairāk nekā 4 miljonos eksemplāru un joprojām ir visvairāk pirktā grāmata par mazuļu un zīdaiņu ēdināšanu visā pasaulē.
  • Annabelas līdzsvarotā, ātri pagatavojamā pārtika ir gatavota pēc viņas populārākajām receptēm, kuras gadiem ilgi bauda mazuļi, bērni un ģimenes visā pasaulē.
  • Par ieguldījumu bērnu pārtikas nozarē Annabelai tika piešķirts Britu impērijas Locekļa ordenis (Member of the Order of the British Empire),ko viņai pasniedza Lielbritānijas karalienes dzimšanas dienā.
  • Annabelas pavārgrāmatās aprakstītās receptes un ātri pagatavojamie ēdieni ir pieejami viesnīcās, kūrortos un lidmašīnās visā pasaulē.

Latvijā Annabel Karmel produktus var iegādāties sekojošās tirdzniecības vietās: