300+ Exclusive recipes for AK Club Members. Join for FREE today!
Join the AK Club

Join the Club

Tere tulemast Annabel Karmeli lehele!

See on koduks maitsvale, tasakaalustatud toitainesisaldusega toidule, mida imikud ja lapsed armastavad.

Lastes maitsva ja tervisliku toidu eelistuse kujundamine algab päris algusest. Annabel Karmeli hõrgutavaid roogasid armastavad imikud, mudilased ja lapsed üle kogu maailma.

Suurbritannia populaarseim lastetoiduretseptide autor on juba enam kui 25 aastat innustanud miljoneid perekondi nautima maitsvaid eineid ja aidanud kasvatada lastes armastust tervisliku toidu vastu.

Annabel on tõeline asjatundja, kelle peale võib tõeliselt hõrgutavate einete valmistamisel kindel olla – olgu siis tegu maitsva koduse toidu retseptide või lihtsate, tasakaalustatud toitainesisaldusega valmistoitudega. Isegi kõige valivamad lapsed söövad tema maitsvaid roogi hea meelega.

Kas teadsid?

  • Annabel on kirjutanud üle 43 kokaraamatu alates rasedusaegsest toitumisest kuni imiku-, väikelapse- ja pereretseptideni. Raamatuid saad tellida Annabeli Amazoni
  • Annabeli esimene kokaraamat ilmus 1991. aastal: teos pealkirjaga New Complete Baby & Toddler Meal Planner põhines tema enda väikelapse nõudlikel toitumisharjumustel. Seda on nüüdseks müüdud üle 4 miljoni eksemplari ning see on siiani enim ostetud raamat imiku- ja väikelapsetoidu kohta.
  • Annabeli tasakaalustatud valmistoidud põhinevad tema populaarseimatel kokaraamaturetseptidel, mida naudivad imikud, lapsed ja pered üle kogu maailma.
  • Kuninganna sünnipäeva puhul anti Annabelile silmapaistva töö eest laste toitumise alal Briti impeeriumi ordu liikme (MBE) tiitel.
  • Lisaks kokaraamaturetseptidele ja valmistoitudele leiab Annabeli maitsvaid roogi ka hotellide, puhkekeskuste ja lennufirmade menüüdest üle kogu maailma.

Eestis saab Annabel Karmeli tooteid osta järgmis(t)elt edasimüüja(te)lt: